مای اداری فراتر از یک فروشگاه آنلاین

مای اداری تنها یک فروشگاه آنلاین نیست. در کنار خریداری محصولات، می توانید از خدمات گسترده نیز استفاده کنید. تنوع در این خدمات به منظور جلب رضایت مشتریان محترم ایجاد شده است. هیچ نیازی را بی پاسخ نگذاشته ایم. 

خدمات مشاوره آنلاین

مشاوره می تواند منجر به یک خرید موفق شود. به همین منظور، یکی از خدمات ارائه شده در مای اداری، مشاوره آنلاین می باشد. شما می توانید پیش از سفارش محصولات با ما از این طریق گفتگو کنید. متخصصین ما با توجه به نیاز، یاریتان خواهند کرد تا به نتیجه مطلوب برسید.

نصب و راه اندازی مشاین های اداری

از دیگر خدمات ارائه شده در مای اداری می توان به نضب و راه اندازی ماشین های اداری اشاره کرد. این خدمات برای پرینتر، اسکنر و لیبل پرینتر ها انجام خواهد شد. لذا در صورت آنکه پس از خرید محصول، نیازمند به راه اندازی آنها باشید، مای اداری در خدمت شما است.

خدمات تعمیرات

بسیاری از ماشین آلات اداری، در جریان استفاده ممکن است دچار مشکلات شوند. اما همیشه نیاز به خرید یک محصول نو و جایگزین نیست. بلکه بسیاری از اوقات می توانید با هزینه بسیار مناسب آنها را تعمیر کنید. به همین جهت، بخش تعمیرات مای اداری راه اندازی شده است.

آموزش آنلاین

از دیگر خدمات ارائه شده، می توان به بخش آموزش آنلاین اشاره کرد. در این بخش، کارشناسان ما، خدمات آموزشی را در اختیار شما عزیزان قرار خواهند داد.